Jump to content
yarpen

Translation

Recommended Posts

Hello.. have you got any good strings? I'm Polish mod translator :O Please send me something to translate :) Bye.

Hmm... i'm really sory but what's going on? what a rival? I only want to tanslate that mod to polish language... yeah! you're come from russia. I haven't got russian letters on keyboard but I'm talking in russian... (weak) :)

Yarpen I'm already theirs polish translator!

Ale mogę się podzielić z tobą pracą jeśli bardzo chcesz bo czasami brak mi inwencji twórczej do skończenia pewnych dialogów żeby brzmiały ładnie po polsku. A tak z ciekawości z którego okręgu jesteś?

Hmm.. jak widzę to nawet sporo tutaj Polaków :) Fajnie.

Ja jestem z woj. ŁÃƒÂ³dzkiego. Okolice miasta Wieluń, a jeszcze dokładniej wieś Ożarów.

Dobrze.. zajmuję się już kilkoma projektami, ale chętnie pomogę przy robocie.

Nie wiem, czy się czasem nie zdenerwuje ta cała międzynarodówka że my tu gadu gadu po Polsku.. Jak widzisz kiepsko mówię po angielsku, ale dosyć nieźle tłumaczę. Teraz wysyłam poprawki do tłumaczenia Divine Remixes.

All right. That's enough of Polish language here..

It's nice to meet a countryman err countrywoman :) My situation as a translator is similar to yours. Only I'm from ours capitol. <_< I will send you my gg number on PW and we will talk later

If some kind of miracle happens and You will need any help with polish translation I'm here... :)

Wow, so much Polish translators? Why must I be only one from Czech translators? :love: (you know, I'm translating Tsujatha NPC mod into Czech :) ) sakra práce :)

If some kind of miracle happens and You will need any help with polish translation I'm here...  :)

Jasne ze cię bierzemy do zespołu im nas więcej tym szybciej się uwiniemy z tym co mamy i uzgodnimy jedną wersje translacji.

Jasne ze cię bierzemy do zespołu im nas więcej tym szybciej się uwiniemy z tym co mamy i uzgodnimy jedną wersje translacji.

Fajnie, moje GG żeby coś tam ustalać: 4314420

Hey, guys and lassies, stop it! :) When I was speaking Russian here, the moderators were eager to eat me. :love:

Neferit, don't disappear, OK? As I think - HDR deserves to be translated on ALL languages or at least as much as possible, so I suppose Master JPS will not be against your joining our HDR-translator community. :)

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...